Αποτελέσματα Εκλογών 2010

Ακολουθεί το πρακτικό των εκλογών για ανάδειξη διοικητικού συμβουλίου και εξελεγκτικής επιτροπής του Ναυτικού Ομίλου Σύρου της 7ης  Φεβρουαρίου 2010.

 

Στην Ερμούπολη ημέρα 7 Φεβρουαρίου 2010 στο Νεώσοικο του Ναυτικού Ομίλου Σύρου διενεργήθηκαν αρχαιρεσίες για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και της νέας εξελεγκτικής επιτροπής για την επόμενη Τριετία 2010-2012.

Ώρα Έναρξης : 10:00 π.μ.

Ώρα Λήξης : 14:00 μ.μ

Ψήφισαν : 94 Μέλη

Με το άνοιγμα της κάλπης ευρέθηκαν 94 ψηφοδέλτια.

Έγκυρα : 94

Άκυρα : 0

 

Μετά την αρίθμηση και διαλογή των ψηφοδελτίων και την αρίθμηση των σταυρών έλαβαν υποψηφιότητα κατά αλφαβητική σειρά:

Α. Για το Διοικητικό Συμβούλιο:

1. ΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

4. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΟΣΜΑ

6. ΠΑΠΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ

7. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΖΟΖΕΦ) του ΚΟΣΜΑ

9. ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΤΑΝΤΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΦΙΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΦΡΕΡΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ

13. ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΧΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΣΗΦ

 

Β. Για την Εξελεγκτική Επιτροπή:

1. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΘΩΜΑ

3. ΡΟΥΣΣΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

 

Γ. Τακτικά Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου:

1. ΓΟΥΣΓΟΥΝΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με 58 ψήφους

2. ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με 49 ψήφους

3. ΦΙΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με 44 ψήφους

4. ΤΑΝΤΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με 42 ψήφους

5. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ με 41 ψήφους

6. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΖΟΖΕΦ) του ΚΟΣΜΑ με 40 ψήφους

7. ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 37 ψήφους

8. ΧΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΣΗΦ με 34 ψήφους

9. ΡΟΥΣΣΟΥΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 30 ψήφους

10. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με 29 ψήφους

11. ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΟΣΜΑ με 24 ψήφους

 

Δ. Επιλαχόντα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου:

1. ΦΡΕΡΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ με 23 ψήφους

2. ΠΑΠΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ με 22 ψήφους

3. ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ με 20 ψήφους

 

Για την εξελεγκτική επιτροπή εκλέγονται:

1. ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΘΩΜΑ με 72 ψήφους

2. ΡΟΥΣΣΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ με 58 ψήφους

3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με 51 ψήφους

Η Εφορευτική Επιτροπή.

About Ναυτικός Όμιλος Σύρου

Η Ιστορία του Ναυτικού Ομίλου Σύρου ξεκινάει ουσιαστικά από το 1893, ήταν το δεύτερο κωπηλατικό σωματείο του ελληνικού κράτους

Check Also

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ & ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Ν.Ο ΣΥΡΟΥ

ΣΥΝΕΧΙΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ & ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Ν.Ο ΣΥΡΟΥ Τα τμήματα Κολύμβησης και Υδατοσφαίρισης του Ναυτικού …

Αφήστε μια απάντηση