Home / Υδατοσφαίριση / Αποτελέσματα

Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Α2 Ανδρών ’09

Α’ Γύρος

1η αγωνιστική (18/1) 

19:30, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ 

19:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

14:00, ΟΦΗ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 

13:00, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑ 

15:00, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 10-9

17:30, ΛΑΡΙΣΑ- ΚΑΛΑΜΑΚΙ

2η αγωνιστική (24 και 25/1) 

17:00, ΚΕΡΚΥΡΑ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ (24/1) : 5-6

20:30, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 

17:00, ΓΛΥΦΑΔΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 

17:00, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑ 

17:00, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

17:00, ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ

3η αγωνιστική (1/2) 

13:00, ΛΑΡΙΣΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ 

18:00, ΚΑΛΑΜΑΚΙ- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ 

17:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΦΑΔΑ 

16:00, ΟΦΗ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 

17:30, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

13:30, Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ : 9-8

4η αγωνιστική (8/2) 

15:00, ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ : 7-8 

18:00, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

17:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ 

17:00, ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ 

17:00, ΚΕΡΚΥΡΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 

16:00, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΛΑΡΙΣΑ

5η αγωνιστική (15/2) 

16:00, ΛΑΡΙΣΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

18:00, ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 

14:30, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑ 

17:00, ΟΦΗ – ΓΛΥΦΑΔΑ 

18:30, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 

13:30, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 8-15

6η αγωνιστική (22/2) 

18:00, ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 

17:00, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑ 

15:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 7-6 

16:00, ΟΦΗ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

14:30, ΓΛΥΦΑΔΑ – ΚΕΡΚΥΡΑ 

17:00, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ

7η αγωνιστική (1/3) 

13:00, ΟΦΗ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 9-8  

16:00, ΛΑΡΙΣΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 

18:00, ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 

18:00, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

17:00, ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 

18:00, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ

8η αγωνιστική (8/3) 

17:00, ΓΛΥΦΑΔΑ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 

14:30, ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ –ΚΕΡΚΥΡΑ 

18:00, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ 

18:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 

16:00, ΟΦΗ – ΛΑΡΙΣΑ 

12:00, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 12-11  

9η αγωνιστική (15/3) 

17:00, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

13:30, Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ – ΓΛΥΦΑΔΑ: 6-10 

17:00, ΛΑΡΙΣΑ- ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

17:00, ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΟΦΗ 

18:00, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 

17:00, ΚΕΡΚΥΡΑ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

10η αγωνιστική (29/3) 

19:00, ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 

13:30, Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ – ΛΑΡΙΣΑ: 6-8  

17:00, ΓΛΥΦΑΔΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 

18:00, ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 

14:00, ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ 

16:00, ΟΦΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ

11η αγωνιστική (1/4) 

14:00, ΚΕΡΚΥΡΑ – ΟΦΗ 

19:00, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 

20:00, ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 

18:00, ΛΑΡΙΣΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ 

15:00, ΚΑΛΑΜΑΚΙ – Ν.Ο.ΣΥΡΟΥ: 10-7   

18:00, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ – OYK ΒΟΛΟΥ

About Ναυτικός Όμιλος Σύρου

Η Ιστορία του Ναυτικού Ομίλου Σύρου ξεκινάει ουσιαστικά από το 1893, ήταν το δεύτερο κωπηλατικό σωματείο του ελληνικού κράτους

Check Also

H ομάδα παίδων Υδατοσφαίρισης του Ν.Ο.Σ στην Α΄ Φάση του Πανελληνίου Εθνικού Πρωταθλήματος

Στην Α΄ Φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παίδων Υδατοσφαίρισης συμμετέχει για δεύτερη συνεχή χρονιά η ομάδα …

Αφήστε μια απάντηση