Home / Υδατοσφαίριση / Πρόγραμμα

Πρόγραμμα

Αγώνες Α2 Ανδρών 2010

Οι υποχρεώσεις της ομάδας για την σεζόν ’09-10 ξεκινούν τον Δεκέμβρη με το παιχνίδι του 32ου Κυπέλλου Ελλάδος και την πρώτη φάση να είναι προγραμματισμένη για την Τρίτη 02/10/09. Αντίπαλη ομάδα απο την Α1 και πιο συγκεκριμένα τον Ν.Ο.Λάρισας σε αγώνα νοκ άουτ που θα πραγματοποιηθεί στην Σύρο.

 

Α’ Φάση Τετάρτη 2/12/2009

1.   Α.Ο Τρίτων Αμαρουσίου – Γ.Σ Περιστερίου

2.   Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ – Π.Α.Ο.Κ

3.   Α.Ν.Ο Γλυφάδας – Ν.Α.Ο Κέρκυρας

4.    Ν.Ο Σύρου – Ν.Ο Λάρισας

5.   Ποσειδών Ιλισίων – Α.Ο Ηλυσιακός

6.   Ν.Ο Καλαμακίου – Ν.Ο Χανίων

7.   Ο.Φ Ηρακλείου – Γ.Σ Ηρακλής

8.   Ν.Ο.Β Αργοναύτες – Ο.Υ.Κ Βόλου

Με το νέο έτος αρχίζουν και οι υποχρεώσεις για το πρωτάθλημα. Ακολουθεί το πρόγραμμα χωρίς να γνωστοποιούμε τις ώρες ακόμα καθώς δεν έχουν οριστικοποιηθεί απο την ΚΟΕ.

 

Α’ γύρος 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2010 

15:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ -ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

13:30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. 

17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

15:30 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. 

17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2010 

17:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΝΟ ΣΥΡΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1/2010 

15:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

17:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

14:00 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 

16:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1/2010 

17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

15:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. 

15:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 

14:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

17:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1/2010 

14:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 

15:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 

12:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΝΟ ΣΥΡΟΥ 

15:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. 

17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

16:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2010 

14:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. 

15:30 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

14:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

13:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/2/2010 

17:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

14:00 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

14:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 

13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 

15:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

15:30 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/3/2010 

15:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΟ ΣΥΡΟΥ 

16:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

13:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 

13:30 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

17:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. 

17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/3/2010 

17:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. 

17:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

14:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. 

15:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

14:00 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/3/2010 

14:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

17:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

16:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 

15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΟ ΣΥΡΟΥ 

13:30 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

13:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 28/3/2010 

17:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 

16:00 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 

14:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 

14:30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. 

15:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

13:30 ΝΟ ΣΥΡΟΥ – ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ.

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/4/2010 

15:00 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΟ ΣΥΡΟΥ 

15:00 ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ. – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 

14:00 ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 

17:00 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 

15:00 ΝΟ ΒΟΛΟΥ ΑΡΓ. – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

Β’ γύρος

12η αγωνιστική (Τετάρτη 14/4/2010)

Περιστέρι-Ηρακλής

Κέρκυρα-ΟΥΚ Βόλου

Τρίτων Αμαρουσίου-Σύρος

Γλυφάδα-Ηλυσιακός

ΝΟΒ Αργοναύτες-Καλαμάκι

Εθνικός-ΟΦ Ηρακλείου

 

13η αγωνιστική (Κυριακή 25/4/2010)

ΟΥΚ Βόλου-Ηρακλής

Εθνικός-Περιστέρι

ΟΦ Ηρακλείου-ΝΟΒ Αργοναύτες

Καλαμάκι-Γλυφάδα

Ηλυσιακός-Τρίτων Αμαρουσίου

Σύρος-Κέρκυρα

 

14η αγωνιστική (Κυριακή 2/5/2010)

Γλυφάδα-ΟΦ Ηρακλείου

ΝΟΒ Αργοναύτες-Εθνικός

Περιστέρι-ΟΥΚ Βόλου

Ηρακλής-Σύρος

Κέρκυρα-Ηλυσιακός

Τρίτων Αμαρουσίου-Καλαμάκι

 

15η αγωνιστική (Κυριακή 9/5/2010)

Καλαμάκι-Κέρκυρα

Ηλυσιακός-Ηρακλής

Σύρος-ΟΥΚ Βόλου

ΝΟΒ Αργοναύτες-Περιστέρι

Εθνικός-Γλυφάδα

ΟΦ Ηρακλείου-Τρίτων Αμαρουσίου

 

16η αγωνιστική (Κυριακή 16/5/2010)

Κέρκυρα-ΟΦ Ηρακλείου

Τρίτων Αμαρουσίου-Εθνικός

Γλυφάδα-ΝΟΒ Αργοναύτες

Περιστέρι-Σύρος

ΟΥΚ Βόλου-Ηλυσιακός

Ηρακλής-Καλαμάκι

 

17η αγωνιστική (Τετάρτη 19/5/2010)

Εθνικός-Κέρκυρα

ΟΦ Ηρακλείου-Ηρακλής

Καλαμάκι-ΟΥΚ Βόλου

Ηλυσιακός-Σύρος

Γλυφάδα-Περιστέρι

ΝΟΒ Αργοναύτες-Τρίτων Αμαρουσίου

 

18η αγωνιστική (Τετάρτη 26/5/2010)

Σύρος-Καλαμάκι

ΟΥΚ Βόλου-ΟΦ Ηρακλείου

Ηρακλής-Εθνικός

Κέρκυρα-ΝΟΒ Αργοναύτες

Τρίτων Αμαρουσίου-Γλυφάδα

Περιστέρι-Ηλυσιακός

 

19η αγωνιστική (Κυριακή 30/5/2010)

Τρίτων Αμαρουσίου-Περιστέρι

Γλυφάδα-Κέρκυρα

ΝΟΒ Αργοναύτες-Ηρακλής

Εθνικός-ΟΥΚ Βόλου

ΟΦ Ηρακλείου-Σύρος

Καλαμάκι-Ηλυσιακός

 

20η αγωνιστική (Κυριακή 6/6/2010)

Κέρκυρα-Τρίτων Αμαρουσίου

Περιστέρι-Καλαμάκι

Ηλυσιακός-ΟΦ Ηρακλείου

Σύρος-Εθνικός

ΟΥΚ Βόλου-ΝΟΒ Αργοναύτες

Ηρακλής-Γλυφάδα

 

21η αγωνιστική (Κυριακή 13/6/2010)

Εθνικός-Ηλυσιακός

ΟΦ Ηρακλείου-Καλαμάκι

Κέρκυρα-Περιστέρι

Τρίτων Αμαρουσίου-Ηρακλής

Γλυφάδα-ΟΥΚ Βόλου

ΝΟΒ Αργοναύτες-Σύρος

 

22η αγωνιστική (Κυριακή 22/6/2010)

Σύρος-Γλυφάδα

ΟΥΚ Βόλου-Τρίτων Αμαρουσίου

Ηρακλής-Κέρκυρα

Περιστέρι-ΟΦ Ηρακλείου

Καλαμάκι-Εθνικός

Ηλυσιακός-ΝΟΒ Αργοναύτες

About Ναυτικός Όμιλος Σύρου

Η Ιστορία του Ναυτικού Ομίλου Σύρου ξεκινάει ουσιαστικά από το 1893, ήταν το δεύτερο κωπηλατικό σωματείο του ελληνικού κράτους

Check Also

Στα play off η ομάδα του ΝΟΣ στο water polo για την άνοδο στη Β΄Εθνική

Στην τελική φάση του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών προκρίθηκε η ομάδα υδαοτοσφαίρισης του …

Αφήστε μια απάντηση