Ενημερώνουμε τους γονείς των αθλητών μας και τους φίλους του Ν.Ο. Σύρου ότι η καταληκτική ημερομηνία για την έγκριση εγγραφής νέων μελών για την φετινή χρονιά ορίστηκε η τελευταία συνεδρίαση του Δ.Σ. που θα γίνει την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017.
Τονίζουμε δε ότι σύμφωνα με το ΑΡΘΡΟ 2ο του καταστατικού μας : Μέλη του Ομίλου δύνανται να εγγραφούν, ασχέτως φύλλου, όσοι έχουν συμπληρώσει το δέκατο όγδοο ( 18ο ) έτος της ηλικίας τους.
Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις μπορείτε να επικοινωνήσετε
με την γραμματεία του Ν.Ο.Σ. :
- στα τηλέφωνα 22810-88666 (10:30 – 13:30 ) & 6982555707
- στο email: contact@nosyrou.gr
Εκ της γραμματείας του Ν.Ο. Σύρου