Home / Κανόε Καγιάκ / Αποτελέσματα 2ου Κυπέλλου Αιγαίου Κάνοε-Καγιάκ SUP

Αποτελέσματα 2ου Κυπέλλου Αιγαίου Κάνοε-Καγιάκ SUP

Κ1 παμπαίδων
1 Γιαννακουλακος Ιωάννης
2 Τζωρτζάτος Παναγιώτης
3 Σταματέας Βασίλης
4 Σπαχής Μιχαήλ
5 Μόσχος Θοδωρής
Κ1 ανδρών
1 Πέτρου Μιχαήλ
2 Κορφιάτης Βασίλης
Κ1 ανδρών
1 Συνοδινός Νικόλαος
2 Ρούσσος Κοσμάς
Κ1 παίδων
1 Δεματάς Γεώργιος
2 Πέτρου Μιχαήλ
3 Ανδρέου Σπυρίδων
4 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
Κ4 παγκορασίδων
1 Βιώνη Ιωάννα
Λαγάκου Ναταλία
Κλαριδοπούλου Ευαγγελία
Παπαϊωάννου Αλίκη
Κ1 Γυναικών
1 Κοκοτσάκη Ελευθερία
2 Ανδρέου Ζωή
Κ2 προαγωνιστική αγόρια
1 Κατσούρης Νικόλαος
Κατσούρης Γεώργιος
Κ4 παμπαίδων
1 Σταματέας Βασίλης
Σπαχής Μιχαήλ
Συρίγος Γιώργος
Μόσχος Θοδωρής
Κ2 παγκορασίδων
1 Βιώνη Ιωάννα
Λαγάκου Ναταλία
2 Παπαϊωάννου Αλίκη
Κλαριδοπούλου Ευαγγελία
Κ1 προαγωνιστική κορίτσια
1 Φωτεινού Ελένη
Κ2 παίδων
1 Δημητρακόπουλος Θανάσης
Χατζής Δημήτρης
2 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
Ανδρέου Σπυρίδων
Κ4 εφήβων
1 Στούμπης Βασίλης
Δημητρακόπουλος Θανάσης
Χατζής Δημήτρης
Λαγάκος Κωνσταντίνος
Κ1 παγκορασίδων
1 Βιώνη Ιωάννα
2 Σταματάτου Ελένη
3 Λαγάκου Ναταλία
4 Παπαϊωάννου Αλίκη
Κ1 κορασίδων αρχαρίων
1 Καραπατάκη Δήμητρα
2 Κίλια Αυγερινού Ευαγγελία
3 Παπαϊωάννου Νεφέλη
Κ2 κορασίδων
1 Παπαϊωάννου Μαρία Ευαγγελία
Μαγκώνη Παναγιώτα
Κ2 παμπαίδων
1 Σπαχης Μιχαήλ
Σταματέας Βασίλης
Κ2 εφήβων
1 Στούμπης Βασίλης
Λαγάκος Κωνσταντίνος
2 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
Ανδρέου Σπυρίδων
Κ2 νεανίδων
1 Μοσχάκη Φραγκίσκι
Μουργκβλιάνι Ναταλία
2 Κοκοτσάκη Ελευθερία
Ανδρέου Ζωή
Κ4 κορασίδων
1 Παπαϊωάννου Μαρία Ευαγγελία
Μαγκώνη Παναγιώτα
Μοσχάκη Φραγκίσκι
Μουργκβλιάνι Ναταλία
Κ1 προαγωνιστική Αγόρια
1 Κατσούρης Νικόλαος
2 Κατσούρης Γεώργιος
Κ1 νεανίδων
1 Ανδρέου Ζωή
2 Κοκοτσάκη Ελευθερία
Κ4 παίδων
1 Στούμπης Βασίλης
Δημητρακόπουλος Θανάσης
Χατζής Δημήτρης
Λαγάκος Κωνσταντίνος
Κ2 γυναικών
1 Κοκοτσάκη Ελευθερία
Ανδρέου Ζωή
Κ1 εφήβων
1 Δεματάς Γεώργιος
2 Πέτρου Μιχαήλ
3 Ανδρέου Σπυρίδων
4 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
Κ2 κορασίδων αρχαρίων
1 Καραπατάκη Δήμητρα
Κίλια Αυγερινού Ευαγγελία
Κ1 ανδρών
1 Ευθυμιάδης Κωνσταντίνος
2 Δεματάς Γιώργος
3 Αλυματήρης Ανδρέα
4 Γιολδάσης Κωνσταντίνος
Κ4 νεανίδων
1 Παπαϊωάννου Μαρία Ευαγγελία
Μαγκωνη Παναγιώτα
Μοσχάκη Φραγκίσκι
Μουργκβλιάνι Ναταλία
SUP 12.6 γυναικών
1 Κοκοτσάκη Ελευθερία
2 Ανδρέου Ζωή
SUP 12.6 εφήβων
1 Χατζής Δημήτρης
SUP 12.6 νεανίδων
1 Μοσχάκη Φραγκίσκι
SUP 12.6 παίδων
1 Λαγάκος Κωνσταντίνος
SUP 12.6 κορασίδων
1 Μαγκώνη Παναγιώτα
SUP 12.6 παμπαίδων
1 Σπαχής Μιχαήλ
SUP 12.6 παγκορασίδων
1 Παπαϊωάννου Αλίκη
SUP 12.6 κορασίδων αρχαρίων
1 Παπαϊωάννου Νεφέλη
SUP 12.6 προαγωνιστική κορίτσια
1 Φωτεινού Ελένη
SUP 12.6 προαγωνιστική αγόρια
1 Κατσούρης Νικόλαος
2 Κατσούρης Γεώργιος
SUP 14.0 γυναικών
1 Αμούντζα Σοφία
2 Μητροπούλου Ρωξάνη
3 Κοκοτσάκη Ελευθερία
4 Γιαννακοπούλου
SUP 14.0 εφήβων
1 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
2 Δημητρακόπουλος Θανάσης
SUP 14.0 ανδρών
1 Βλαβιανός Ηλίας
2 Ρούσσος Κοσμάς
3 Χιώτης Γιώργος
SUP 14.0 νεανίδων
1 Μουργκβλιάνι Ναταλία
SUP 14.0 παίδων
1 Πέτρου Μιχαήλ
2 Στούμπης Βασίλης
3 Ανδρέου Σπύρος
4 Δεματάς Πέτρος
SUP 14.0 κορασίδων
1 Παπαϊωάννου Μαρία Ευαγγελία
SUP 14.0 παμπαίδων
1 Μόσχος Θοδωρής
2 Γιαννακουλάκος Ιωάννης
3 Σπαχής Μιχαήλ
4 Τζωρτζάτος Παναγιώτης
SUP 14.0 παγκορασίδων
1 Βιώνη Ιωάννα
2 Λαγάκου Ναταλία
SUP 14.0 κορασίδων αρχαρίων
1 Παπαϊωάννου Νεφέλη
2 Καραματάκη Δήμητρα
3 Κίλια Αυγερινού Ευαγγελία
SUP 14.0 παίδων αρχαρίων
1 Κορφιάτης Βασίλης
SUP 14.0 προαγωνιστική κορίτσια
1 Φωτεινού Ελένη
Κ4 open
1 Πέτρου Μιχαήλ
2 Αλυματήρης Ανδρέας
3 Παναγιωτίδου Άννα
3 Κρεατσούλης Αριστοτέλης
Prone
1 Λαγάκου Ναταλία
2 Βιώνη Ιωάννα

About Ναυτικός Όμιλος Σύρου

Check Also

Πρόγραμμα αγώνων για το “2ο Κύπελλο Αιγαίου Κάνοε Καγιάκ – SUP”

Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα των αγώνων με την επωνυμία ‘’2ο Κύπελλο Αιγαίου Κάνοε Καγιάκ …