Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πρόσληψη προπονητή Κολύμβησης για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.
Το τμήμα Κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Σύρου ανακοινώνει την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προπονητή Κολύμβησης, πτυχιούχο ΤΕΦΑΑ με σχετική ειδικότητα ή άδεια άσκησης επαγγέλματος προπονητή εκ της Γ.Γ.Α, για την απασχόληση ορισμένου χρόνου περιοδικής απασχόλησης στο τμήμα αθλημάτων υγρού στίβου του Ομίλου.
Πληροφορίες: Καθημερινά, ώρες 10.00-14.00 από τη Γραμματεία του Ομίλου, (τηλ.: 2281088666) και τον Έφορο Υδατοσφαίρισης (τηλ.: 6946954772). Κατάθεση αίτησης και σύντομων βιογραφικών στα γραφεία του Ομίλου, στη διεύθυνση: Ακτή Καταδρομικού “Έλλη” 9 – Ερμούπολη, Σύρος – ΤΚ 84100 ή με e-mail στο contact@nosyrou.gr και φαξ στο 2281088666.
![](https://nosyrou.gr/wp-content/uploads/2017/07/images.jpg)